רשימת מפות גיאולוגיות בקנ"מ 1:50,000

Geological maps of Israel (1:50,000) published by the Geological Survey of Israel.
(*Earlier editions)
 
Sheet 1-IV: Nahariyya - Sneh Amihai, 2004.
*Sheet 1-IV: Nahariyya – Kafri Uri, 1972.
Sheet 2-II: Metulla - Sneh Amihai, Weinberger Ram, 2003.
Sheet 2-II-E: Merom Golan – Mor Doron, 1987 (Digital editing, 2006).
Sheet 2-III: Zefat – Levitte Dov, Sneh Amihai, 2014
Sheet 2-IV: Rosh Pinna - Sneh Amihai, Weinberger Ram, 2006 (Partly revised, 2013).
Sheet 2-IV-E: En Zivan – Mor Doron, 1987 (Digital editing, 2006).
Sheet 3-I: Hefa (Haifa) – Karcz Ia'aqov, Sneh Amihai, 2011.
Sheet 3-II: Shefar'am - Sneh Amihai, 2008 (Partly revised, 2013).
* Sheet 3-II: Shefar'am – Levi Yosef, 1983.
Sheet 3-III: Atlit - Segev Amit, Sass Eitan, 2009.
Sheet 4-I: Arbel - Bogoch Ron, Sneh Amihai, 2008 (Partly revised, 2014).
Sheet 4-II: Teverya - Sneh Amihai (Editor), 2008.
Sheet 4-II-E: Ramat Magshimim – Mor Doron, 2012.
Sheet 5-I: Hadera - Sneh Amihai, Sass Eitan, Bein Amos, Arad Arnon, Rosensaft Marcelo, 1996 (Partly revised, 2014).
Sheet 5-II: Umm El Fahm - Sass Eitan, Dekel Ami, Sneh Amihai, 2013.
* Sheet 5-III: Netanya – Ilani Shimon, 1985.
Sheet 5-IV: Shekhem – Cook Philip, 2000.
Sheet 6-I, II: Bet She'an – Hatzor H. Yosef, 2000.
Sheet 7-II: Tel Aviv - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2008.
Sheet 7-IV: Rishon LeZion - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2004.
Sheet 8-I: Kefar Sava – Hildebrand–Mittlefehldt Nurit, 2011
Sheet 8-II: Ariel - Sneh Amihai, Shaliv Gaby, 2012.
Sheet 8-III: Lod - Yechieli Yosef, 2008.
Sheet 8-IV: Ramallah – Shachnai Emanuel, 2000.
* Sheet 9-III, IV: Jericho – Begin Z. Binyamin, 1973.
Sheet 10-I: Ashdod - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2004.
Sheet 10-II: Gedera - Sneh Amihai, 2004.
Sheet 10-III: Ashqelon - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2008.
Sheet 10-IV: Qiryat Gat - Sneh Amihai (Editor), 2008.
Sheet 11-I: Bet Shemesh - Sneh Amihai (Digital editing), 2009.
Sheet 11-II: Jerusalem - Sneh Amihai, Avni Yoav, 2011 (Partly revised, 2013).
* Sheet 11-I, II: Jerusalem & Vicinity – Arkin Ya'akov (Editor), 1976.
* Sheet 11-III: Bet Guvrin – Hirsch Francis, 1983.
Sheet 11-IV: Hevron - Sneh Amihai, Roth Israel, 2012.
Sheet 12-I, II: Qalya - Roth Israel, Burg Avihu, Sneh Amihai, 2008.
Sheet 12-III: Mizpe Shalem – Mor Uri, Burg Avihu, 2000.
Sheet 13-II: Nirim - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2008.
Sheet 13-IV: Nir Yizhaq - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2008.
Sheet 14-I: Netivot - Sneh Amihai, Rosensaft Marcelo, 2008.
Sheet 14-II: Mishmar HaNegev - Sneh Amihai, Avni Yoav,Zilberman Ezra, 2015.
Sheet 14-III: Ze'elim – Zilberman Ezra, 2004.
Sheet 15-I: Eshtemoa - Sneh Amihai, Avni Yoav, 2008.
* Sheet 15-I: Eshtemoa – Gilat Arie, 1983
Sheet 15-II: Har Hezron - Gilat Arie, 1983.
Sheet 15-III: Tel Malhata – Wdowinski Shimon, Sneh Amihai, Avni Yoav, 2012.
Sheet 15-IV: Arad - Hirsch Francis, Burg Avihu, Avni Yoav, 2008.
* Sheet 16-I: En Gedi – Raz Eli, 1986.
Sheet 16-III: Neve Zohar – Agnon Amotz, Sagy Amir, 2011.
Sheet 17-II: Holot Agur – Zilberman Ezra, 2002.
Sheet 17-IV: Nizzana - Zilberman Ezra, Avni Yoav, Sneh Amihai, 2011.
Sheet 18-I: Rehovot BaNegev – Zilberman Ezra, 2002.
Sheet 18-II: Revivim - Starinsky Avraham, Zilberman Ezra, Braun Moshe, Sneh Amihai, 2010.
Sheet 18-III: Shivta - Sneh Amihai, Avni Yoav, Bartov Yosef, Zilberman Ezra, Braun Moshe, Lasman Noah, Weinberger Ram, 2011.
Sheet 18-IV: Sede Boqer - Avni Yoav, Weiler Nimrod, 2013.
Sheet 19-I: Dimona – Roded Reuven, 1996.
Sheet 19-II: HaMakhtesh HaQatan – Hirsch Francis, 1995.
* Sheet 19-III: Oron – Roded Reuven, 1978.
Sheet 19-IV, 20-III: Neot Hakikar - Yechieli Yosef, Elron Ehud, Sneh Amihai, 1994.
Sheet 20-I: Sedom - Agnon Amotz, Weinberger Ram, Zak Israel, Sneh Amihai, 2006.
Sheet 21-I: Har Hamran - Zilberman Ezra, Avni Yoav, 2004.
Sheet 21-II: Mizpe Ramon - Zilberman Ezra, Avni Yoav, 2004.
Sheet 21-III: Har Loz - Avni Yoav, 2001.
Sheet 22-II: En Yahav - Sneh Amihai, Eyal Amir, Eidelman Amir, Bartov Yosef, 2014.
Sheet 24-III, IV: Yahel - Ginat Hanan, Lifshitz Avi, 2008.
Sheet 25-I: Mizpe Sayyarim - Ginat Hanan, 2008.
Sheet 25-II: Yotvata - Ginat Hanan, 1994.
Sheet 25-III: Har Seguv – Segev Amit, Beyth Michael, 2000.
Sheet 25-IV: Be'er Ora – Beyth Michael, Segev Amit, Bartov Yosef, 2000.
Sheet 26: Elat – Beyth Michael, Eyal Yehuda, Garfunkel Zvi, 2000. 

עבור לתוכן העמוד